Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
2019 Yılı Kamp Dönem Tarih ve Fiyatları
 
DİDİM POLİS MORAL EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 
2019 YAZ KAMP DÖNEMİ İLE İLGİLİ DUYURU

1-      Yemek durumu; yarım pansiyon olup, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği oda fiyatına dahildir.
2-      Tesisimizde kablosuz internet sadece Çaybahçesi alanında mevcuttur.
3-      Kamp planlamasına dahil edilen misafirler, kendilerine bildirim yapıldıktan sonra kamp ücretinin %20'sini avans olarak yatıracaklardır.
4-       Kamp dönem ücretleri, girişte nakit ya da kredi kartı ile peşin olarak ödenecektir.
5-       Kamp dönemleri paket program olarak planlandığından, dönem süresinden az konaklama yapan kampçılarımızdan tam dönem ücreti alınacak, herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır. Ancak; Emniyet Genel Müdürlüğü 18/09/2013 tarih ve 99016 sayılı yazısına istinaden hastalık, tayin ve eğitim gibi önceden öngörülmeyen acil ve zorunlu sebepler ile tesisten ayrılmak zorunda kalanlar geçerli mazeretlerini belgelemeleri ve dilekçe ile müracaat etmeleri halinde ücretleri iade edilecektir. 
6-      Kamp dönem tarihlerinde; odalara giriş saati 12:00 - odalardan çıkış saati ise 12:00'dır.
7-      Kamp dönemleri giriş günü akşam yemeği ile başlayıp çıkış günü kahvaltı ile sona erecektir.
8-      Kampa katılacak olan Diğer Kamu Personelinin "Görev Belgesi" getirmeleri zorunludur.
9-      Yönetmelik gereği 3 yada 4 kişilik odalarda oda kişi sayısından az kişi konaklaması durumunda dönem konaklama ücreti tam alınacak, yemek ücreti konaklayan kişi sayısı kadar alınacaktır. Odada konaklamak isteyen kişi sayısı, oda kişi sayısından fazla olması ve ek yatak talep edilmesi durumunda ek yatak + yemek ücreti ayrıca alınacaktır.
10-  Emniyet Teşkilatı Şehit, Gazi, Vazife Malülü veya Vazife Malülü iken "İdari Polis" kadrolarına aktarılan personelin kendisi, eşi ile onsekiz (18) yaşını bitirmemiş, öğrenci ise yirmibeş (25) yaşını bitirmemiş erkek çocukları ve evlenmemiş kız çocuklarına sosyal tesislerde yemek bedelleri %10 indirimli olarak uygulanır. Konaklama ücreti alınmaz. Ancak; yukarıda belirtilen kişilerin haricinde beraberinde gelen akrabaları veya misafirlerinden konaklama ve yemek ücretinin tamamı alınır.
11-  Maliye Bakanlığının 2019-1 sayılı Kamu Sosyal Tesislerine ilişkin tebliğin 7.Maddesi 10. bendi gereği; 1 Şubat 2016 tarihinden sonra doğan çocuklardan yemek istenilmesi durumunda yemek bedelinin yarısı alınır. 1 Şubat 2013 ile 1 Şubat 2016 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise (Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde yemek istenilip istenilmediğine bakılmaksızın) yemek bedelinin yarısı alınır.
12-  Polis Akademisi Başkanlığı Uygulamalı Kamp Eğitimi döneminde tesisimiz eğitim amaçlı tamamen kapatılacağından kamp müracaatı alınmayacaktır.
 
 

Kamplarda Uyulacak Usul ve Esaslar için tıklayınız.
- Müracaat Formu için tıklayınız.
- Engelli Yakını Müracaat Formu için tıklayınız.
- Engelli Yakını Kontenjanları için tıklayınız.​
​​​
 
​​​
 
 
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • CİMER
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS AKADEMİSİ
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • PEKAY
 • POLİS RADYOSU
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ